Μήνας: Μάρτιος 2017

Στον Τελικό Κυπέλλου ΕΣΚΑ ο ΓΣ Κορωπίου

🏆Η Ομάδα μας στον Τελικό Κυπέλλου ΕΣΚΑ για Πρώτη Φορά στην Ιστορία της🏆
🏆ΑΟ Αιγάλεω – ΓΣ Κορωπίου 58-65
Τα δεκάλεπτα: 11-22, 27-36, 44-47, 58-65
Διαιτητές: Ραχιωτης-Ορφανος Ι.
🏆ΑΟ Αιγάλεω (Μιχελιουδάκης):
Κυριακόπουλος 9 (2), Τσατσάνης 3 (1), Χανιώτης 3 (1), Βαρθακοκοίλης 15 (2), Ζαμπέτης 3 (1), Κούτρας Χρ. 2, Κούτρας Αρ. 1, Οικονόμου, Μούγιος 17, Κουρής, Παπαϊωάννου 5 (1), Ντομάλης
🏆ΓΣ Κορωπίου (Κατσούνης – Καλλίας):
Αγόρης 13 (3), Θεοδωράκος, Παναγιώτου, Καράμπουλας, Καραδολάμης 24 (5), Κερασοβίτης 7 (1), Αμπαράς 7 (1), Αγγελοπουλος 6, Ντάλλης 4, Σταθόπουλος, Μαύρος 4.
🏆Ευχαριστούμε το ΔΣ του ΑΟ Αιγάλεω για την φιλοξενία και ιδιαίτερα τον Πρόεδρο Κο Μάριο Χατζηπαναγιώτη
🏆Η Ομάδα μας στον Τελικό θα αντιμετωπίσει τον ΑΣ Διαγορα Δρυοπιδεων σε ημερομηνία και γηπεδο που θα ορίσει η ΕΣΚΑ

Προγραμμα Αγώνων από 23-5/4/17

ΠΕΜΠΤΗ: 23/3/17

🏆ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑ🏆

Τελική Φάση – 1ος Ημιτελικός

Αιγάλεω ΑΟ – ΓΣ Κορωπίου 58-65

Πέμπτη: 23/3/17   Ωρα: 20:30

Κλειστό Γηπεδο Αιγάλεω

 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 26/3/17

🏀Τουρνουα Basket Junior ΕΣΚΑ

6ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική

ΓΣ Κορωπίου – ΟΚΑ Μεσογειων Β´ 60-13

Κυριακή: 26/3/17   Ωρα: 12:00

Κλειστό Γήπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏀Τουρνουα Basket Μινι Κορίτσια ΕΣΚΑ

2ος Όμιλος – 8η Αγωνιστική

ΑΟ Κρονος Γέρακα – ΓΣ Κορωπίου 38-06

Κυριακή: 26/3/17   Ωρα: 14:00

Κλειστό Γήπεδο Γέρακα

🏀Τουρνουα Basket Μινι Αγόρια ΕΣΚΑ

14ος Όμιλος – 8η Αγωνιστική

ΑΟΚ Σπατων – ΓΣ Κορωπίου 10-54

Κυριακή: 26/3/17     Ωρα: 16:00

Κλειστό Γήπεδο Σπατων

🏀Πρωτάθλημα Basket Β´Εθνικής Κατηγορίας

1ος Όμιλος – 24η Αγωνιστική

ΓΣ Εργοτελης – ΓΣ Κορωπίου 72-69

Κυριακή: 26/3/17   Ωρα: 17:00

Κλειστό Γήπεδο Λίντο

 

ΔΕΥΤΕΡΑ: 27/3/17

🏀Πρωταθλημα Basket Β´ Νεανιδων

2ος Όμιλος – 20η Αγωνιστικη

ΑΟ Λαγονησιου – ΓΣ Κορωπίου

Δευτερα: 27/3/17     Ωρα: 21:30

Κλειστο Γηπεδο Ν.Κακλαμανακης

🏐Πρωταθλημα Volley Τοπικη Γυναικων

21η Αγωνιστικη

ΓΣ Κορωπίου – ΓΣ Απόλλων Σμύρνης 3-1

Δευτέρα: 27/3/17    Ωρα: 21:30

Κλειστό Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ: 29/3/17

🏀Πρωτάθλημα Basket Γ´ Γυναικών

2ος Όμιλος – 24η Αγωνιστικη

ΠΑΟ Δόξα Βυρωνος – ΓΣ Κορωπίου

Τετάρτη: 29/3/17   Ωρα: 21:30

Κλειστό Γηπεδο Τ.Παπαγεωργίου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ: 1/4/17

🏀Τουρνουα Basket Junior ΕΣΚΑ

6ος Όμιλος – 4η Αγωνιστική

ΓΣ Λαυριου Β´ – ΓΣ Κορωπίου

Σάββατο: 1/4/17    Ωρα: 11:45

Κλειστό Γήπεδο Λαυριου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 2/4/17

🏀Τουρνουα Basket Μινι Αγόρια ΕΣΚΑ

14ος Όμιλος – 9η Αγωνιστική

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟΚ Λαγονησίου

Κυριακη: 2/4/17     Ωρα: 13:00

Κλειστο Γήπεδο 1ου Γυμνασίου Κορωπίου

🏀Τουρνουα Basket Μινι Κορίτσια ΕΣΚΑ

2ος Όμιλος – 9η Αγωνιστική

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Αγίου Νικολαου Παλλήνης

Κυριακή: 2/4/17    Ωρα: 17:00

Κλειστό Γήπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏀Πρωτάθλημα Basket Β´Εθνικής Ανδρών

1ος Όμιλος – 25η Αγωνιστική

ΓΣ Κορωπίου – ΓΣ Αμαρουσιου

Κυριακή: 2/4/17    Ωρα: 17:00

Κλειστο Γηπεδο Γ.Παπασιδέρης

🏀Τουρνουα Basket Παμπαίδων 2002 ΕΣΚΑ

7ος Όμιλος – 4η Αγωνιστική

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟΚ Ακαδημια Αθηνών Β´

Κυριακή: 2/4/17    Ωρα: 20:45

Κλειστό Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

 

ΔΕΥΤΕΡΑ: 3/4/17

🏐Πρωτάθλημα Volley Τοπική Γυναικών

22η Αγωνιστική (Τελευταία της Α’ Φάσης)

ΑΣ Σχολή Μωραΐτη – ΓΣ Κορωπίου

Δευτέρα: 3/4/17   Ωρα: 21:45

Κλειστό Γηπεδο Ζηρίνειο

 

ΤΕΤΑΡΤΗ: 5/4/17

🏀Πρωτάθλημα Basket Γ´Γυναικών

2ος Όμιλος – 25η Αγωνιστική

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Πικερμιου

Τετάρτη: 5/4/17    Ωρα: 21:30

Κλειστό Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

 

Προγραμμα & Αποτελέσματα Αγώνων απο 18-22/3/17

ΣΑΒΒΑΤΟ: 18/3/17

🏀ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BASKET Α’ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

🏀22η Αγωνιστική (Τελευταία)

🏀ΑΟ Αμύντας – ΓΣ Κορωπίου 90-33

🏀Σάββατο: 18/3/17   Ωρα: 19:00

🏀Κλειστό Γήπεδο Υμηττου

ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/3/17

🏀ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKET ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΕΣΚΑ

🏀14ος Όμιλος – 7η Αγωνιστική

🏀ΓΣ Λαυριου – ΓΣ Κορωπίου 19-33

🏀Κυριακή: 19/3/17   Ωρα: 11:00

🏀Κλειστό Γήπεδο Λαυριου

🏀ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKET JUNIOR ΕΣΚΑ

🏀6ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική

🏀ΓΣ Γλυκών Νερών – ΓΣ Κορωπίου 39-35

🏀Κυριακή: 19/3/17   Ωρα: 13:30

🏀Κλειστο Γηπεδο Γλυκών Νερών

🏀ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKET ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2002 ΕΣΚΑ

🏀7ος Όμιλος – 3η Αγωνιστική

🏀ΓΣ Λαυριου – ΓΣ Κορωπίου 47-52

🏀Κυριακή: 19/3/17   Ωρα: 13:30

🏀Κλειστο 2ου Δημοτικού Σχολείου Λαυριου- Νεαπολεως

🏀ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKET ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΚΑ

🏀2ος Όμιλος – 7η Αγωνιστική

🏀ΟΚΑ Μεσογειων – ΓΣ Κορωπίου 15-25

🏀Κυριακή: 19/3/17   Ωρα: 14:15

🏀Κλειστο 1ου Γυμνασιου  Μαρκοπούλου

🏀ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BASKET Β´ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

🏀1ος Όμιλος – 23η Αγωνιστικη

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 73-83

🏀Κυριακή: 19/3/17    Ωρα: 17:00

🏀Κλειστο Γήπεδο Γ.Παπασιδερης

ΔΕΥΤΕΡΑ: 20/3/17

🏀ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BASKET Β´ΝΕΑΝΙΔΩΝ

🏀2ος Όμιλος – 19η Αγωνιστικη

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΑΣ Παπαγου 51-28

🏀Δευτερα: 20/3/17    Ωρα: 19:45

🏀Κλειστο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏐ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEY ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

🏐20η Αγωνιστικη

🏐ΓΣ Κορωπίου – ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 3-0

🏐Δευτερα: 20/3/17   Ωρα: 21:45

🏐Κλειστο Γήπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

ΤΕΤΑΡΤΗ: 22/3/17

🏀ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BASKET Γ´ΓΥΝΑΙΚΩΝ

🏀23η Αγωνιστικη

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Μαρκοπούλου

🏀Τετάρτη: 22/3/17   Ωρα: 21:30

🏀Κλειστο Γήπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

 

Προγραμμα 5ου MLS Πρωταθληματος απο 7/3 – 17/5/17

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ου MLS ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

🏀Αναλυτικά τα παιχνίδια του 5ου Ανεξάρτητου Πρωταθλήματος MLS μέχρι 17 Μαΐου 2017…

🏀Τα play-off θα ξεκινήσουν μέχρι 20 Μαΐου όπως και οι αγώνες κατάταξης.

🏀Τρίτη 07/03 22.00 Γυμνάσιο No Name – Neon Knights

🏀Παρασκευή 10/03 22.30 Παπασιδερειο Άνετοι – Αγία Μαρίνα

🏀Σάββατο 11/03 Γυμνάσιο 19.30 Σουλελές – Slowmotion

🏀Κυριακή 12/03 Παπασιδέρειο 19.00 Αεροδρομιακός – Γλυφάδα
🏀Κυριακή 12/03 Παπασιδέρειο 20.15 Άμπαλοι-Blue Brothers

🏀Δευτέρα 13/03 22.30 Γυμνάσιο Modalite- Neon Knights

🏀Τρίτη ή Πέμπτη 14/03 ή 16/03 22.30 Γυμνάσιο Modalite- Slowmotion

🏀Τετάρτη 15/03 Γυμνάσιο 21.00 No Name – Γλυφάδα
🏀Τετάρτη 15/03 Γυμνάσιο 22.15 Rangers – Neon Knights

🏀Παρασκευή 17/03 22:30 Γυμνάσιο Αγία Μαρίνα- Άμπαλοι

🏀Σάββατο 18/03 Γυμνάσιο 18.00 Αεροδρομιακός- Modalite

🏀Κυριακή 19/03 Παπασιδέρειο 19.00 Γλυφάδα- Άνετοι
🏀Κυριακή 19/03 Παπασιδέρειο 20.15 Neon Knights – Σουλελές

🏀Τρίτη 21/03 22.00 Γυμνάσιο 22.00 No Name- Blue Brothers

🏀Πέμπτη 23/03 Γυμνάσιο 22.30 Γλυφάδα- Slowmotion

🏀Τρίτη 28/03 Γυμνάσιο 22.00 Neon Knights- No Name

🏀Τετάρτη 29/03 21.00 Γυμνάσιο Άμπαλοι- Γλυφάδα
🏀Τετάρτη 29/03 22.30 Γυμνάσιο Blue Brothers- Modalite

🏀Πέμπτη 30/03 22.30 Γυμνάσιο Σουλελές- Slowmotion

🏀Παρασκευή 31/03 22.30 Γυμνάσιο Αγία Μαρίνα- Rangers

🏀Σάββατο 01/04 18.00 Γυμνάσιο Άμπαλοι-Αεροδρομιακός
🏀Σάββατο 01/04 Γυμνάσιο 19.15 Γλυφάδα-Σουλελές

🏀Κυριακή 02/04 Παπασιδέρειο 19.00 Blue Brothers- Modalite
🏀Κυριακή 02/04 20.15 Παπασιδέρειο Άνετοι – Neon Knights

🏀Τρίτη 04/04 Γυμνάσιο 22.00 Γλυφάδα- No Name

🏀Πέμπτη 06/04 Γυμνάσιο 22.30 Slowmotion- Blue Brothers

🏀Παρασκευή 07/04 Παπασιδέρειο 22.30 Αγία Μαρίνα- Neon Knights

🏀Σάββατο 08/04 18.00 Γυμνάσιο Αεροδρομιακός- Σουλελές
🏀Σάββατο 08/04 19.15 Γυμνάσιο Rangers- Modalite

🏀Κυριακή 09/04 Παπασιδέρειο 18.00 Άμπαλοι- Γλυφάδα

🏀Τρίτη 11/04 Γυμνάσιο 22.30 Αγία Μαρίνα- Modalite

🏀Τετάρτη 12/04 Γυμνάσιο 21.30 Slowmotion- Neon Knights
🏀Τετάρτη 19/04 Γυμνάσιο 22.00 Άμπαλοι – Modalite

🏀Πέμπτη 20/04 Γυμνάσιο 22.30 Blue Brothers- Άνετοι

🏀Σάββατο 22/04 18.00 Γυμνάσιο Άμπαλοι – Αεροδρομιακός
🏀Σάββατο 22/04 19.15 Γυμνάσιο Σουλελές-Αγια Μαρίνα

🏀Κυριακή 23/04 Παπασιδέρειο 18.00 Γλυφάδα- Neon Knights

🏀24/04 Δευτέρα Γυμνάσιο 21.00 No Name – Blue Brothers

🏀Τρίτη 25/04 Γυμνάσιο 22.30 Modalite- Αγία Μαρίνα

🏀Πέμπτη 27/04 Γυμνάσιο 22.30 Γλυφάδα – Rangers

🏀Σάββατο 29 /04 Γυμνάσιο 18.00 Άνετοι – Αεροδρομιακός
🏀Σάββατο 29/04 Γυμνάσιο 19.15 Άμπαλοι – Modalite

🏀Κυριακή 30/04 Παπασιδέρειο 19.00 Σουλελές- Neon Knights

🏀Τρίτη 02/05 Γυμνάσιο 22.00 No Name-Αγία Μαρίνα

🏀Τετάρτη 03/05 Γυμνάσιο 21.00 Άνετοι – Rangers
🏀Τετάρτη 03/05 Γυμνάσιο 22.15 Modalite- Slowmotion

🏀Παρασκευή 05/05 Γυμνάσιο 22.30 Αγία Μαρίνα- Γλυφάδα

🏀Σάββατο 06/05 Γυμνάσιο 18.00 Αεροδρομιακός – Blue Brothers
🏀Σάββατο 06/05 Γυμνάσιο 19.15 Σουλελές – Rangers

🏀Κυριακή 07/05 Παπασιδέρειο 19.15 Neon Knights- Άμπαλοι

🏀Δευτέρα 08/05 21.00 Γυμνάσιο Αγία Μαρίνα- Αεροδρομιακός

🏀Τρίτη 09/05 Γυμνάσιο 22.00 No Name- Άνετοι

🏀Τετάρτη 10/05 Γυμνάσιο 21.00 Αγία Μαρίνα- Blue Brothers
🏀Τετάρτη 10/05 Γυμνάσιο 22.15 Άμπαλοι – Slowmotion

🏀Σάββατο 13/05 Γυμνάσιο 18.00 Αεροδρομιακός- No Name
🏀Σάββατο 13/05 Γυμνάσιο 19.15 Rangers- Blue Brothers

🏀Κυριακή 14/05 Παπασιδέρειο 19.00 Modalite- Γλυφάδα
🏀Κυριακή 14/05 Παπασιδέρειο 20.15 Άμπαλοι – Σουλελές

🏀Τρίτη 16/05 Γυμνάσιο 22.00 Αεροδρομιακός- Neon Knights

🏀Τετάρτη 17/05 Γυμνάσιο 21.00 No Name – Σουλελές

Αποτελέσματα Αγωνων Δευτέρας και Τετάρτης 6 & 8/3/17

🏀Πρωτάθλημα Basket Β´Νεανίδων
🏀2ος Όμιλος – 17η Αγωνιστική
🏀Coach: Παναγιώτης Παπαμιχαλης
🏀ΓΣ Κορωπίου – ΕΦΑΟ Ζωγράφου
🏀Επόμενη Αγωνιστική:
Ακαδημία 2008 – ΓΣ Κορωπίου 38-44
Δευτέρα: 13/3/17 Ωρα: 22:00
Κλειστο Γήπεδο Ηλιουπολης Γ

🏐Πρωτάθλημα Volley Τοπική Γυναικών
🏐18η Αγωνιστική
🏐Coach: Νατασσα Πλατανιώτη
🏐ΓΣ Κορωπίου – ΑΣ Νίκη Αμαρουσιου 1-3
Σετ: 22-25, 20-25, 25-19, 24-26
🏐Επόμενη Αγωνιστική:
ΓΣ Γλυκών Νερών – ΓΣ Κορωπίου
Δευτερα: 13/3/15 Ωρα: 21:45
Κλειστο Γηπεδο Γλυκών Νερών

Προγραμμα & Αποτελέσματα Αγωνων απο 11-16/3/17

🏀Πρωτάθλημα Basket Α’ Κορασίδων

🏀21η Αγωνιστική

🏀Coach: Παναγιώτης Παπαμιχαλης

🏀ΓΣ Κορωπίου – Αθηναϊκός ΑΣ   23 – 81

🏀Σαββατο: 11/3/17     Ωρα: 18:00

🏀Κλειστο Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏀Τουρνουα Basket Junior ΕΣΚΑ

🏀6ος Όμιλος – 1η Αγωνιστικη

🏀Coach: Σπύρος Λάμπρου

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα  22-36

🏀Κυριακή: 12/3/17   Ωρα: 12:00

🏀Κλειστό 1ου Γυμνασίου Κορωπίου

🏀Τουρνουα Basket Μινι Αγόρια ΕΣΚΑ

🏀14ος Όμιλος – 6η Αγωνιστική

🏀Coach: Γιώργος Φαραζής

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΓΣ Κερατεας  39 – 22

🏀Κυριακή: 12/3/17     Ωρα: 13:00

🏀Κλειστο Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏀Τουρνουά Basket Μίνι Κορίτσια ΕΣΚΑ

🏀2ος Όμιλος – 6η Αγωνιστικη

🏀Coach: Παναγιώτης Παπαμιχαλης

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΓΣ Αγίας Παρασκευής 16-33

🏀Κυριακή: 12/3/17   Ωρα: 17:00

🏀Κλειστο Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏀Πρωτάθλημα Basket Β´Εθνικής Κατηγορίας

🏀1ος Όμιλος – 22η Αγωνιστικη

🏀Coach: Σάββας Κατσουνης

🏀ΓΣ Κορωπίου – Μανδραϊκος ΑΟ 76-85

🏀Κυριακή: 12/3/17     Ωρα: 17:00

🏀Κλειστο Γηπεδο Γ.Παπασιδερης

🏀Τουρνουά Basket Παμπαιδων 2002 ΕΣΚΑ

🏀7ος Όμιλος – 2η Αγωνιστικη

🏀Coach: Σάκης Σωτηριάδης

🏀ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Λαγονησίου 52-42

🏀Κυριακη: 12/3/17     Ωρα: 20:30

🏀Κλειστο Γηπεδο 1ου Γυμνασιου Κορωπίου

🏐Πρωτάθλημα Volley Τοπικη Γυναικών

🏐19η Αγωνιστικη

🏐Coach: Νατασσα Πλατανιώτη

🏐ΓΣ Γλυκών Νερών – ΓΣ Κορωπίου 2-3

🏐Δευτερα: 13/3/17   Ωρα: 21:45

🏐Κλειστο Γηπεδο Γλυκών Νερών

🏀Πρωταθλημα Basket Β´Νεανίδων

🏀2ος Όμιλος – 18η Αγωνιστικη

🏀Coach: Παναγιώτης Παπαμιχαλης

🏀Ακαδημια 2008 – ΓΣ Κορωπίου 75 – 47

🏀Δευτερα: 13/3/17    Ωρα: 22:00

🏀Κλειστο Γηπεδο Ηλιουπολης Γ´

🏀Πρωταθλημα Basket Γ´Γυναικων

🏀22η Αγωνιστικη

🏀Coach: Παναγιώτης Παπαμιχαλης

🏀ΑΟΚ Αναγέννηση Γραμματικου – ΓΣ Κορωπίου 52 – 33

🏀Τετάρτη: 15/3/17     Ωρα: 20:00

🏀Κλειστο Γηπεδο Νεας Μάκρης

🏀Πρωταθλημα Basket Α’Κορασιδων

🏀Από Αναβολή

🏀Coach: Παναγιώτης Παπαμιχαλης

🏀Ευνικος ΓΑΣ – ΓΣ Κορωπίου

🏀Πεμπτη: 16/3/17     Ωρα: 19:45

🏀Κλειστο Γηπεδο Ζωφριας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Νίκη στην παράταση

Νίκη για τον ΓΣ Κορωπίου μετά από ένα δραματικό αγώνα που κρίθηκε στην παράταση.
🏀Πρωταθλημα Basket Β´Εθνικής Κατηγοριας
🏀1ος Όμιλος – 21η Αγωνιστική
🏀Coach: Σάββας Κατσούνης
🏀Ass.Coach: Χρήστος Κουτσούμπας
🏀ΑΟ Τρίτων – ΓΣ Κορωπίου (77-77) 80-86
Διαιτητές: Στρέμπας, Φραγκούλη
Δεκάλεπτα: 15-19, 35-39, 46-53, 77-77 (κ. δ.), 80-86 (α’ παρ.).
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ (Μιχελάκος, Ανδρεδάκης): Γρύλλης 9 (3), Κουτούλας 6 (1), Πετρόπουλος, Καλαντζής 3 (1), Κουκουνιάς 8, Ντιμπ 13 (1), Θυμνιός 11, Βερτούδος 5, Γκαβανόπουλος 23 (4), Ανδρεόπουλος 2.
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (Κατσούνης, Κουτσούμπας): Αγόρης 16 (2), Καραδολάμης 22 (4), Κερασοβίτης 3 (1), Αγγελόπουλος 10, Ντάλλης 19 (1), Σταθόπουλος 4 (1), Μαύρος 12.